Paviljonid

PAVILJONOOTEPAVILJON

Sõna pärineb prantsuskeelsest sõnast pavillon, mis omakorda tuletub ladinakeelsest sõnast papilio.

Paviljon on mitmesuguse kuju (ennekõike ümmargune ja mitmekandiline) ja otstarbega (ennekõike aia- ja pargimaja, lusthoone, ooteruum või kiosk) kergema konstruktsiooniga ehitis. See võib olla suurema hoone ettepoole ning kõrgusse ulatuv iseseisva katusega kesk- või nurgaosa.

On kohti kuhu sobib ideaalselt neljakandiline (ruut, rööpkülik) aga samas teise kohta sobib hoopiski 6 ja enam nurkne. Ühe sooviks on pisike ja kinnine, teisele suur ja lahtine.

Võimalusi on erinevaid ja  lahendusi  sadu.

Küsi ja annan vastuse teid huvitavale küsimusele.

OOTEPAVILJON…

HEA VARI TUULE JA VIHMA EEST AGA SAMAS KA KÕRVETAVA PÄIKESE EEST…

Käesoleval lehel on toodud välja üks mudel  mis disainitud ja loodud autobussi ootepaviljoniks maantee või tänava äärde. Tänase seisuga on see mudel juba rahvale kasutamiseks. Disaini ja suurust saab alati muuta just teile sobivaks lahenduseks mis iseloomustaks just teie piirkonda.

TEGEMIST EI OLE LAIATARBEKAUBAGA MIDA VÕITE OSTA MILLISEST KAUBAMAJAST TAHES. TOOTED ON OMANÄOLISED . TEIST SELLIST NALJALT JUBA EI LEIA. TOODE PROJEKTEERITUD KESTMA AASTAKÜMNEID HOOLSALE OMANIKULE JA VASTAVALT HEALE EHITUSTAVALE AGA SAMUTI VASTAVALT KLIENDI SOOVILE.