KANALA 3

KANALA 3DETAILNE INFOPILDIS

KANALA 3

Suleliste kodu …

Käesoleval lehel on toodud välja üks mudel  mis disainitud ja loodud suleliste koduks aasta ringselt.  Disaini ja suurust saab alati muuta just teile sobivaks lahenduseks mis iseloomustaks just teie kodu ja aeda.

TEGEMIST EI OLE LAIATARBEKAUBAGA MIDA VÕITE OSTA MILLISEST KAUBAMAJAST TAHES. TOOTED ON OMANÄOLISED . TEIST SELLIST NALJALT JUBA EI LEIA. TOODE PROJEKTEERITUD KESTMA AASTAKÜMNEID HOOLSALE OMANIKULE JA VASTAVALT HEALE EHITUSTAVALE AGA SAMUTI VASTAVALT KLIENDI SOOVILE.  

NIMETUS SELGITUS
Nimetus KANALA 3
Toote nr. A440131
Ehituslik pind Vt pilt.
Hoone mõõdud Vt pilt ja vt pilt
Kasulik pind Vt pilt 
Katuse kalle Mitte vähem kui 22,5° vt selgitust
Põrand Komplektis: tuuletõke + karkass PHL45*145 mm (C24) ja soojustus + põrandal plaatkate
Lagi  Komplektis: Ruumi kõrgus 1,97 m . Karkass PHL45*145 mm (C24). ja soojustus + sisepind OSB. Tellimisel: Sisepinna kate: vineer, laudis või mõni teine kattematerjal.
Katusetüüp Viilkatus.
Katus Hoolikalt valitud materjalist karkass + katuseroov + bituumenlaineplaat (Saadaval on pruuni, punast, rohelist ja musta tooni materjali.) Viiluplekkide värvitoon: RR värvikaardi järgi või Zn.  Tellimisel: Eterniit või trapetsplekk.
Vihmaveesüsteem Tellimisel: CARACOL vihmaveesüsteem.
Seinad  Komplektis: Viimistletud (vt viimistlus) välisvoodrilaud UYV21x145(135)mm peensaetud + karkass PHL45*145 mm (C24). ja soojustus + sisepind OSB. Tellimisel: Sisepinna kate: vineer, laudis või mõni teine kattematerjal.
Avatäited

Avatav akne-luuk klaaspaketiga otsaseinas  + veeplekk (RR värvitoonid vt siit). Tellimisel: Asendada klaas mõne teise sobiva materjaliga.

Uks soojustuse ja aknaga (0,67×1,67 m) + veeplekk (roostevaba materjalist) Tellimisel: Asendada klaas mõne teise sobiva materjaliga.

Viimistlus

Viimistletud (komplektis) kliendi poolt valitud värvitooniga vastavalt siin pakutud värvikaartidele:

—–

Puiduvärvide värvikaart 2018 värvikaardile

Vinha värvikaardile

Symphony värvikaardile

—–  

*Esmane viimistlus tehases (a+b+c)

a) puitmaterjali immutus seenhaiguste vastu ja nakke parandamiseks puidukaitsega +

b) kruntvärv mis tekitab tugeva aluskihi põhivärvile ja parandab ühtlasi nakkepinda põhivärvile +

c) 1 kord toonitud põhivärviga.

—-  

*Lõppviimistlus teostatakse objektil peale paigaldustööde lõppu (komplektis)

—-

NB! Talvisel ajal, temperatuuril alla +5°C ööpäevaringselt, teostatakse lõppviimistlus kevadel kui temperatuur on tõusnud üle +5°C ööpäevaringselt. 

Vundament Ei kuulu komplekti. Tellimisel: Post- või plaatvundament. Tööd teostab koostööpartner. Võimalik ka teised variandid.
Transport Info: Kui hinnapäringus ei ole asukohta märgitud siis tehakse pakkumine 100 km kaugusega objektile tootjast.
Paigaldus Info: Toode paigaldatakse moodulina + katuseosa detailidest. Toodet turustatakse koos paigaldusega olemasolevale alusele. Tingimus: Alus peab vastama toote paigaldusnõuetele. Ostes toote antakse vajalikud juhised alusele e. vundamendile (isetegijale).
Lisanõue kliendile Info: Vajadusel kohaldama teel/tänaval (korraldama) liikumispiirangut toote paigalduse ajaks.
Lisavarustus 1 Komplektis: Pesakastid 3 tk, õrs, käiguteed.  
Lisavarustus 2 Tellimisel: Aedik, sobiva kõrguse ja suurusega. Aedik koosneb moodulitest. Lihtne kokku panna ja kaitseb linde nii õhust kui külgedelt ohu eest aga samas püsivad ise kenasti seal kus peavad olema…
Elekter Tellimisel: Hoone sisene või väline el.kilp, kaabeldus, valgustid, pistikupesad, lülitid jne. Infrapuna küttepaneel või mõni teine sobiv küttekeha talviseks hooajaks.
Info: Käesoleval lehel toodud andmed on informatiivne info ja tootja jätab omale õiguse vajadusel muuta käesolevaid andemeid.

Lahendusi on palju rohkem kui siin pakutud. Tuleb ainult kirjeldada oma soovi.